top of page

Enne
fotosessioonile
tulekut

Mõelge läbi oma riietus ja aksessuaarid.  Paaride-, sõprade-, perepildistamise puhul valige ühtne stiil. Mõelge läbi riietuse toonid, et need omavahel klapiksid (nt ema ja poeg, isa ja tütar sarnastes toonides). Heledad ja pastelsed toonid mõjuvad pildil hästi. Vältige suuri mustreid, logosid ja pilte riietel, vajadusel triikige riided. Võite pildistamisele kaasa võtta mitu varianti, et siis vajadusel midagi muuta. Tunnise sessiooni sisse mahub riietevahetus kenasti.

Parima tulemuse saamiseks soovitan profesionaalset fotomeiki ja soengut.

 

Pildistamisele on igati teretulnud teile olulised esemed (lapse lemmikmänguasi) või lihtsalt mõni tore aksessuaar (nt mütsid, kübarad, lilled, õhupallid, piknikukorv ja lina). Samuti on pildistamisele teretulnud pere lemmikud, aga sellest palun eelnevalt teada anda.

IMG_0844.jpg
IMG_8542.jpg

Fotosessioon
stuudios

Kasutan Pärnus kahte fotostuudiot: 

 

  • Kuld Fotokunsti Stuudio - Roheline 74, II korrus

Kui soovid fotostuudios olla jalatsitega, võta kaasa puhtad ja kuivad jalanõud.

Beebi esimene
fotosessioon

Parim aeg vastsündinu pildistamiseks on 5.-10. elupäeval, sest päris esimestel elupäevadel magavad nad palju. Sellegipoolest võib beebi esimene fotosessioon jääda esimesse elukuusse, kui tunnete, et nii on teile kõige mugavam. Fotosessiooni aja saab sünnitähtaja järgi planeerida juba ootusajal ja pärast lapse sündi saab täpse aja  paika panna. Minu stiil on naturaalne ja selge, seda joont hoian ka beebi piltide tegemisel, et fookusesse jääks beebi just sellisena, nagu ta oma esimestel päevadel on. Lisaks teen mõned pildid ka koos emme-issi ja õdede-vendadega.

Fotosessioon kestab 1-2 tundi. Aja sisse on arvestatud lisaks pildistamisele beebi söötmine, mähkimine ja kussutamine. Pildistan beebisid nii stuudios, kuid soovikorral ka beebi kodus. 

Beebiga fotosessioonile tulles pange talle selga hõlmikbodi, et saaksime teda minimaalselt häirides riidest lahti riietada ja pildistamisega alustada, sest tihtipeale saabuvad nad stuudiosse juba magusalt tududes.

 

Beebi tunnetab väga hästi ümbritsevat meeleolu, seega on väga tähtis, et teda ümbritsev õhkkond fotosessiooni ajal oleks pingevaba ja rõõmus. Mida muretumad on täiskasvanud, seda rahulikum on beebi.

IMG_2998.jpg
bottom of page